Meslek analizi

Mesleki statünüz nedir?

Hangi marka işitme cihazı kullanıyorsunuz?

Hangi marka işitme cihazı kullanıyorsunuz?

Widex Moment

03/18/2022

WIDEX MOMENT

WIDEX MOMENT çözülmemiş en büyük zorluklardan birini ele alarak yeni bir teknoloji sunar. İlk kez işitme cihazı kullanıcıları, sesin genellikle "mekanik" ve "yapay" olmasından şikayetçidir. Bu, işitme cihazında işlenen sesin, doğrudan işitme cihazdan gelen doğal sesten bir saniye sonra kulak zarına ulaştığında gerçekleşen bi problemdir.

Lityum İyon Şarj Cihazı ile Widex MOMENT™

Widex, hafif ve orta derecede işitme kaybı olan hastalar için bu 'eşzamansız' sesi ortadan kaldıran teknolojisiyle en düşük gecikme süresine sahip olan Widex doğal sesini daha da ileriye taşır.

WIDEX MOMENT™ çip platformu 4 tanedir; 2 tanesi Widex sinyal işlemenin doğal sesi üzerine inşa edilirken, diğer işlem hızı ve ses tasarımı açısından önemli ölçüde farklı olan iki farklı sinyal yolu ile sağlamıştır.

Widex sinyal yolu, platforma ekstra donanım ekleyen ikinci bir ultra hızlı sinyal yolu ile eşleştirilmiştir. Bu Widex ZeroDelay™ Hızlandırıcı, mikrofon ve alıcı arasındaki işlem gecikmesini 0,5 milisaniyenin altına indirerek iki ses sinyalinin kulak zarında neredeyse aynı anda iletilmesini sağlar.

Bu ZeroDelay Technology™ 2, yapay ses kalitesini ortadan kaldırır ve bunun yerine daha doğal bir ses deneyimi ortaya çıkarır. Bu yeni ses teknolojisine Widex PureSound™ adı verilir.

İşitme cihazından gelen güçlendirilmiş ses, kulak zarındaki doğrudan sesle aynı anda karşılaşmadığında, yapay bir ses deneyimi yaratır. Ancak devrim niteliğindeki yeni ZeroDelay™ Teknolojisi, size saf ve doğal ses – PureSound™ deneyimi sunmak için bunun üstesinden gelir.

WIDEX MOMENT™ iki sinyal işlemcisine sahip olduğundan, Akışkan Ses Analizörü ve Denetleyicisi, ilgili gürültü azaltma, rüzgâr gürültüsü baskılama, değişken hız sıkıştırma, ince ayar sıkıştırma ve kazanç hesaplamaları ve Geri Besleme Dinamik İptal İyileştirici gibi tüm klasik Widex evrensel program özelliklerini korur.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz