Meslek analizi

Mesleki statünüz nedir?

Hangi marka işitme cihazı kullanıyorsunuz?

Hangi marka işitme cihazı kullanıyorsunuz?

Widex Evoke

03/18/2022

WIDEX EVOKE 

Widex EVOKE işitme cihazları, zamanla işitme tercihlerinizi öğrenir ve akıllı telefondaki uygulamayla sadece birkaç dokunuşla, duymak istediğiniz sesleri seçebilir ve isterseniz tam kontrolü ele alabilirsiniz.

Widex EVOKE, ihtiyaçlarınıza ve çevrenizdeki ortama sorunsuz ve gerçek zamanlı olarak otomatik olarak uyum sağlar.

Widex, herkes için daha iyi bir dinleme deneyimi sağlamak için bu anonim olan kullanıcı deneyim ve memnuniyet verilerini kullanır. Böylece bugün satın aldığınız işitme cihazı yarın daha da iyi olacak şekilde gelişir. İster gizliliği ister gücü tercih edin, sizin için bir EVOKE stili var. Widex EVOKE işitme cihazları, yaşam tarzınıza, işitme kaybınıza ve bütçenize uygun farklı seçenekler sunan dört teknoloji seviyesinde ve çeşitli renklerde mevcuttur. 

Widex EVOKE™ Fusion 2, iPhone için yapılmış, kanal içi alıcı (RIC) işitme cihazıdır ve dört performans seviyesinde sunulur. Widex, herhangi bir dinleme ortamında ses ayarlarını gerçek zamanlı olarak kişiselleştiren ve optimize eden bir “SoundSense Learn” özelliği ile işitme cihazında olumlu eleştiriler aldı.

Sürekli iyileştirme

SoundSense Learn, EVOKE Fusion 2 işitme cihazlarının performansını sürekli olarak iyileştirmeye yarayan seçimleri anında yapmanızı sağlar. Önce iki farklı ses profilini dinleyip karşılaştırırsınız, ardından Widex akıllı telefon uygulamasını kullanarak en beğendiğinizi seçersiniz. Seçimlerinize bağlı olarak, işitme cihazı hangi ayarları beğendiğinizi öğrenir ve gelecekte benzer dinleme ortamlarıyla karşılaştığınızda bunları otomatik olarak devreye alır.

Widex, ses optimizasyonu sağlamak için kullanıcıya çok sayıda işitme cihazı ayarını anlamlı bir şekilde ayarlamayı sağlayan çok basit bir görev vererek (farklı iki ses seçme gibi) kişiselleştirilmiş ses ayarları üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak isteyen kullanıcılar için bir özellik geliştirdi. Böylece, EVOKE sizin dinleme tercihlerinizi öğrenir ve otomatik olarak hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan doğru ses ayarlarını aktif hale getirir.

SoundSense Learn, tüm tercih seçimlerini kaydederek, işitme uzmanına ses tercihleriniz hakkında bilgi verir ve gerektiğinde programlama güncellemeleri sağlamayı kolaylaştırır.

EVOKE akıllı telefon uygulaması

SoundSense Learn'e ek olarak Widex EVOKE akıllı telefon uygulaması, akış için gelişmiş kontrol, ses seviyesi ve programlar, yönlü odaklama ve daha fazlasını içeren çeşitli kontrol seçenekleri sunar. Bununla kendi kişiselleştirilmiş programlarınızı oluşturup adlandırabilir ve ayarları kaydedebilirsiniz.

Ayrıca, her işitme cihazında bireysel ses ayarı yapmanıza, mikrofonların yönünü farklılaştırmanıza ve konuma dayalı programları otomatik olarak açılacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Uygulama ayrıca Widex'ten yeni özellikler ve ürün geliştirmeleri içeren otomatik güncellemeler sağlar.

DEX kablosuz ses akışı aksesuarları

Sadece İphone’lara bağlanma özelliğine ek olarak, EVOKE Fusion 2, iPhone olmayan Bluetooth cihazları için bir aksesuar aktarıcı kullanarak ek 2,4 GHz Bluetooth bağlantısı sunar. COM-DEX Uzak Mikrofon ve TV Play ses vericisi dahil Widex DEX yardımcı dinleme cihazlarıyla uyumludur.

Şarj edilebilir pil seçeneği

EVOKE Fusion 2 işitme cihazları, 312 boyutunda tek kullanımlık pil ile uyumludur ve ayrıca şarj edilebilir bir seçeneği vardır. ZPower şarj edilebilir pilleri yerleştirmek için bunlar yeni bir pil kapağıyla güçlendirilebilir.

Tinitus Rehabilitasyonu

Widex, işitme kaybı olan kişiler için kulak çınlamasını rahatlatan çözümler geliştirmiştir. EVOKE Fusion 2 işitme cihazları, kulak çınlamasını rahatlatmak için Widex'in Zen Fraktal Teknolojisini kullanır. Teknoloji, kulak çınlamasının neden olduğu, genellikle dikkat dağıtan vızıltı, uğultu, tıslama ve diğer sesleri maskeleyen yatıştırıcı sesler üreterek çınlamayı baskılar.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz