Meslek analizi

Mesleki statünüz nedir?

Hangi marka işitme cihazı kullanıyorsunuz?

Hangi marka işitme cihazı kullanıyorsunuz?

Audeo Service Mood G6

03/18/2022

Audeo Service Mood G6

Yeni G6 teknolojisi ile işitmeyi yeni bir düzeye taşırken işitme konforu için yeni bir standart belirliyoruz. 120'den fazla işitme durumuyla Mood G6, entegre hareket sensörü sayesinde her durumda otomatik olarak doğru ayarı sağlar. 

Mood G6 standart donanım

  • Hareket sensörü
  • 312 pil
  • Basmalı Programlanabilir anahtar
  • Tamamen entegre telefon bobinli renk dönüştürme kitleri
  • Evrensel işitme cihazı
  • G6 teknolojisi ile işitme konforunda yeni bir standart belirlendi. 120'den fazla işitme durumuyla Mood G6, dahili hareket sensörü sayesinde her durumda otomatik olarak doğru ayarlamayı sağlar. Opsiyonel tamamen entegre telecoil seçeneği mevcuttur.

İyi işitme, kaliteli yaşam demektir. Her durumda. Audio Service in yeni Mood G6 işitme cihazları ile günlük hayatınızda daha aktif olmaya hazırsınız. Mood G6, son teknoloji hareket sensõrleri ile içinde bulunduğunuz işitme durumunu otomatik olarak algılar ve en uygun işitme programını otomatik olarak seçer.

Yeni Mood G6 işitme cihazları tam bir teknoloji harikası:

Akıllı telefonlarda kullanılanlara benzer bir Hareket Sensörü ile donatılmış olan yeni Mood G6 işitme cihazları, kişisel işitme durumunuzu her zamankinden daha iyi algılayarak daha konforlu bir işitme sağlar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 20 kata kadar daha fazla dinleme durumuyla, kişisel işitme durumunuz için en iyi programı otomatik olarak seçer.

Opsiyonel telecoil

Audio Service in yeni Mood G6 işitme cihazlarının opsiyonel telecoil ile kullanımı da mümkündür. Bu size sınıf, iş, konser, tiyatro, sinema salonları gibi ses indüksiyon döngülerinin mevcut olduğu akustik ortamlarda daha da fazla işitme keyfi sunar. Sadece arkanıza yaslanıp performansın tadını çıkarabilirsiniz.

Audio Service in G6 teknolojisi kişisel durumunuzu her zamankinden daha iyi tanır ve sizin için en iyi işitme programını otomatik olarak algılayarak mevcut durumda en sağlıklı işitmeyi sağlar.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz