Alıcı Hüküm ve Koşulları

 

***************

Satıcı Hüküm ve Koşulları

Lütfen Şirketimiz ("biz", "biz" veya "bizim" tarafından işletilen bu web sitesi ("Hizmet") aracılığıyla Satıcıdan ürün satın almadan önce Satıcı Hüküm ve Koşullarını ("Şartlar", "Şartlar ve Koşullar") dikkatlice okuyun. ").

Siparişi göndererek, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, Hizmete erişemezsiniz.

Satın Almalar

Hizmet aracılığıyla sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak isterseniz ("Satın Alma"), Satın Alma işleminizle ilgili belirli bilgileri sağlamanız istenebilir.

İçerik

Hizmetimiz, sorumlu olduğunuz belirli bilgileri, metinleri, grafikleri, videoları veya diğer materyalleri ("İçerik") yayınlamanıza, bağlamanıza, depolamanıza, paylaşmanıza ve başka bir şekilde kullanıma sunmanıza olanak tanır.

Değişiklikler

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon önemliyse, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Önemli bir değişikliği neyin oluşturduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

İletişim

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz