Meslek analizi

Mesleki statünüz nedir?

Hangi marka işitme cihazı kullanıyorsunuz?

Hangi marka işitme cihazı kullanıyorsunuz?

Audeo Service G6

03/18/2022
Audio Service G6

Audeo Service G6

G6 platformumuzla işitme durumlarının tespitine yeni bir boyut kazandırıyoruz. Entegre Hareket Sensörü sayesinde yeni HighRes Comformatic 120'den fazla farklı işitme senaryosunu otomatik olarak algılayabilir. İşitme sistemimiz, bir işitme durumunu yalnızca akustik kriterlere göre analiz eder ve bu durumu otomatik olarak önceden tanımlanmış 6 alternatif akustik ortamdan birine sınıflandırır. Ancak yaşam hareketlidir ve açıkçası bu önceden tanımlanmış akustik ortamların her birinde sayısız bireysel işitme durumu vardır. Örneğin bir toplantıda küçük bir konuşma yapmak, hareketli bir caddede bir arkadaşınızla yürümek veya bir iş konferansına katılmak. Tek bir akustik ortamda toplanmış olan tamamen farklı durumlar G6 platformunda, belirli işitme ortamlarının tanımına tamamen yeni bir boyut ekleyerek HiRes Comformatic'i etkinleştiren gerçek zamanlı bir hareket sensörü içerir.

G6 Özellikleri:

iRes Comformatic
Hareket Sensörü
Oclumatic
Akış
Yeni ürün tasarımı

G6 güçlü ve küçük:

%60 daha küçük çip
%80 daha fazla transistör
20 kattan fazla işitme durumu

Her zamankinden daha fazla otomatik işitme senaryosu

Yüksek Çözünürlüklü Konformatik

HiRes Comformatic, akustik ortamı her zamankinden daha kapsamlı bir şekilde sentezler ve uygular. Hareket sensörü, belirli işitme senaryolarına tamamen yeni bir boyut ekleyerek daha kişiselleştirilmiş bir işitme deneyimi ve her zamankinden daha iyi bir ses kalitesi sunar.

Hareket sensörü

G6 platformu, işitme sistemine entegre bir hareket sensörüne sahiptir. Şimdi, durum algılamaya kullanıcının hareketini ekleyen G6, 120'den fazla farklı işitme durumunun tanımlanmasını sağlar.

Oklümatik

İşitme sistemi, kullanıcının özel ses dizimlemesini tanır ve bunu sinyal işlemeye entegre eder. Bu da kullanıcının kendi sesini olabildiğince doğal bir şekilde algılamasını sağlar ve yüksek düzeyde kendiliğinden adapte olmasını sağlar. Böylelikle kullanıcı daha fazla iletişim kuracak ve sosyal olarak daha aktif olacak ve kişisel yaşam kalitesini büyük ölçüde artıracaktır.

Yayın Akışı

Akıllı telefonlardan, TV'lerden veya bluetoothlu cihazlarından gelen ses sinyalleri, doğrudan veya bir verici aracılığıyla işitme sistemine kablosuz olarak aktarılabilir. Akıllı Mikrofon aksesuarı, Android akıllı telefonlardan Ses Akışına izin verir.

Yeni Ürün Tasarımı

G6, net ve estetik tasarım çizgileri, hilal şeklinde bir mikrofon açıklığı ve ince, tek tip bir rocker anahtarı ile karakterize edilir. Dolayısıyla İşlev ve tasarım açısından mükemmel bir işitme sağlar. G6 işitme sistemleri çeşitli renklerde mevcuttur.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz