Phonak Naida P30 PR İşitme Cihazı

[İnternet Ortamında Satışı Yasaktır]
Sipariş Edilemez
10 gün
 
Teslimat
Ödeme
Neden biz?
 • — %100 Güvenli Alışveriş
 • — %100 Müşteri Memnuniyeti
 • — Orijinal Ürün Garantisi
 • — Sağlıklı Bilgi Edinme
 • — Satış Sonrası Destek
 • — Farklı Ödeme Yöntemleri
 • — Uygun Fiyat Seçeneklerimiz
 • — Özel Üretim Cihazlar
 • — Alanında Uzman Deneyimli Kadro
MarkaPhonak ModelNaida Menşeiİsviçre Pil TipiŞarjedilebilir Kanal Sayısı12 Bant Sayısı22 IP DerecesiIP 68 İos ve Android Uyumlulukİos + Android BluetoothVar İşitme Hareket SensörüYok Dynamic Noise CancellationYok Speech EnhancerVar Stereo ZoomVar

Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği kapsamında, İşitme Cihazları, yalnızca işitme cihazı merkezlerinde satışı, uyarlaması veya uygulaması yapılabilmektedir. Tüketiciye hitaben internet ortamında satışı yasaktır. Bu nedenle Web sitemizde İşitme Cihazı Satışı yapılmamaktadır. Sitemizdeki ürün görsel ve bilgilendirmeler, kullanıcıların ürünleri daha iyi tanıması ve daha doğru tercih yapmaları açısından bilgilendirme amaçlıdır.

YENİ KABİN VE DONANIMA BAKACAK OLURSAK;DAHA İNCE VE KULLANIŞLI BİR BASMA DÜĞMESİ DİZAYNI VAR.YENİ KABİN DEĞİŞİKLERİNDE ÇOK HAFİF AŞAĞI DOĞRU KÜÇÜK BİR ASLINDA BOMBE VAR GİBİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ BU ÇOK KÜÇÜK BİR DİZAYN ASLINDA VE ERGONOMİK OLARAKDA DAHA KULLANIŞLI.YENİ DONANIM OLARAK DA MİKROFON KODLARININ  HAFİF DAHA EĞİMLİ OLDUĞUNU GÖRÜYOR OLACAKSINIZ PARADİSE’DA MARVEL’A GÖRE.

SES KALİTESİ OLARAK DA  DAHA ÖNCE BİZ SWORD ÇİP KULLANIYORDUK ARTIK PRISM DEDİĞİMİZ GERÇEK ZAMANLI, AKILLI SES YÖNETİMİ DEDİĞİMİZ ÇİPİ KULLANIYORUZ.BU ÇİP SAYESİNDEDE DAHA FAZLA BELLEK KULLANMIŞ OLUYORUZ. VE GELİŞMİŞ BAĞLANTI SEÇENEKLERİMİZ VAR BU ŞEKİLDEDE DAHA ÜST DÜZEYDE SES KALİTESİ SAĞLIYORUZ VE DAHA FAZLA BAĞLANTI YAPABİLİYORUZ.BU ÇİPİN HAFIZASINI ARTIRMASI ASLINDA, HEM İŞLEMCİ HIZININ GELİŞMESİ ,OTOMATİK PROGRAMLARIN GEÇİŞLERİNDE DAHA HIZLI OLMASI BİZE DAHA İYİ BİR SES KALİTESİ SAĞLAMIŞ OLUYOR.

CİHAZLARDA PRİSM ÇİPİNİ KULLANIYORUZ, SWORD ÇİP YERİNE TAMAMEN YENİ OLAN BU İŞLEMCİYİ KULLANIYORUZ .

PARADİSE PORTFÖYÜNE BAKACAK OLURSAKDA ASLINDA KARŞIMIZA 4 TANE CİHAZ ÇIKIYOR.

2 TANESİ ŞARJ EDİLEBİLİR,BİRİNDE RT DEDİK TELECOİL SEÇENEĞİ VAR, DİĞERİ 312 PİL VE 13 T DEDİĞİMİZ SEÇENEK VAR. ASLINDA BURDA KULLANICILARIN İHTİYAÇLARINA GÖRE GEÇMİŞTEKİ DENEYİMLERLE PHONAK BU ŞEKİLDE BİR ÜRÜN PORTFÖYÜ SUNUYOR.ÇÜNKÜ ÇEŞİTLİ İHTİYAÇLARA YÖNELİK TELECOİL SEÇENEĞİ ,ŞARJ EDİLEBİLİR OLMASI , 13 PİL SEÇENEĞİ GİBİ  FARKLI FARKLI BİZE BİR ÜRÜN PORTFÖYÜ SUNUYOR,FARKLI FARKLI SEÇENEKLERİMİZ OLMUŞ OLUYOR.

MARVEL’LARDA BİLİYORSUNUZ TRİAL CİHAZLAR KULLANILIYORDU.VE HEM TRİAL CİHAZLARI DENEME CİHAZLARI OLARAK HEMDE EĞER HASTANIN CİHAZI TAMİRE GİTTİYSE  HASTA CİHAZSIZ KALMASIN DİYE VEREBİLİYORDUK.BU BAŞARIYI YİNE ASLINDA BİZ PARADİSE’DA TRİAL CİHAZLARLA SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ.BU SEBEPLE YİNE AZ ÖNCE BAHSETTİĞİMİZ PORTFÖYDEKİ TÜM PARADİSE CİHAZLARDA YİNE TRİAL SEÇENEKLERİ MEVCUT OLACAK.PEKİ TRİAL SEÇENEKLERİNİN BİZE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR/FAYDALAR NELERDİR?

ÖNCELİKLE İŞİTME CİHAZLARINI VE AYNI ZAMANDA  ROGER’IDA İLK ZİYARETTE DENEME FIRSATI YAKALIYOR HASTALAR. 2. OLARAKDA TEK BİR CİHAZDAN FARKLI PERFORMANS SEVİYELERİ SUNABİLİYORUZ. 30,50,70 ,90 ŞEKLİNDE AYARLAYABİLİYORUZ.PERFORMANS SEVİYESİNİ TARGET’DAN KOLAYCA DEĞİŞTİREBİLİYORUZ, HASTA 50’Yİ DENEMEK İSTİYORSA YADA DEĞİŞTİRİP 30’U DENEMEK İSTİYORSA BUNU KOLAYCA ASLINDA DEĞİŞTİREBİLİYORUZ.BU CİHAZLARIN 6 HAFTALIK SABİT BİR DENEME SÜRESİ VAR. 6 HAFTANIN SONUNDA CİHAZ OTOMATİK OLARAK KAPANIYOR.TARGET’I TEKRAR BAĞLADIĞINIZDA BU 6 HAFTALIK SÜREÇ TEKRAR BAŞLAMIŞ OLUYOR.FİTTİNG İLE İLGİLİDE YİNE YAPTIĞIMIZ FİTİNGDEN EĞER MEMNUN İSE TRİAL CİHAZLARINDAN YİNE AYNI ŞEKİLDE SATILAN CİHAZLARADA O FİTİNGİ AKTARABİLİYORUZ.

PEKİ TRİAL CİHAZLARININ HEM SİZE HEMDE KULLANICIYA FAYDALARI NELER OLUYOR.ÖNCELİKLER İLK ZİYARETTE PARADİSE’I DENEYİMLEYEBİLİYORLAR.GERÇEK ORTAMDA  PARADİSE’IN NASIL İŞLEDİĞİNİ GÖREBİLİYORLAR GERÇEK HAYATLARINDA. 2. OLARAKDA FARKLI PERFORMANSI SEVİYELERİNİN FAYDALARINI GÖREBİLİYORLAR.ÇÜNKÜ HERKESİN HAYATI BİLİYORSUNUZ TARZI FARKLI OLUYOR.HANGİ PERFORMANSIN O KİŞİYE UYGUN OLDUĞUNU DENEYİMLEYEBİLİYORLAR.VE EĞER HASTANIN CİHAZLARI TAMİRE GİTTİYSE VS BU CİHAZLARI VEREBİLİYORUZ, PHONAK TRİAL CİHAZLARI VEREBİLİYORUZ. BU SAYEDEDE CİHAZSIZ KALMAMIŞ OLUYORLAR.VE HER ZAMAN TERCİH ETTİKLERİ AYARA SAHİP OLUYORLAR.

PARADİSE’IN ŞARJ EDİLEBİLİR CİHAZLARINDA  R VE RT SEÇENEKLERİNE GELDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİK.HANGİ ŞARJ CİHAZLARIYLA UYUMLU DİYE BAKACAK OLURSAK DA ; GEÇMİŞE YÖNELİK - GERİYE YÖNELİK Changer Case Combi ve  YANINDA     Power Pack İLE BİLİYORSUNUZ POWER PACK, ASLINDA BU POWERBANK GİBİ VE YOLDA -YANIMIZDA TAŞIYABİLİYORUZ.BU ŞEKİLDEDE CİHAZLARI ŞARJ EDEBİLİYORUZ.GERİYE YÖNELİK Changer Case Combi VE POWER PACK İLE UYUMLU. AYNI ZAMANDA  MİNİ CHANGERLA  VE CHANGER BTE RIC İLE PARADİSE  CİHAZLARI R VE RT’Yİ ŞARJ EDEBİLİYORUZ.

RENK OLARAK BAKTIĞIMIZDADA PARADİSE CİHAZLAR BEJ,KUM BEJİ,ŞAMPANYA ,GRAFİT ,GÜMÜŞ GRİ,KADİFE SİYAH  VE KESTANE GİBİ FARKLI FARKLI RENKLERLE TOTALDE 7 RENKLE KARŞIMIZA ÇIKIYOR.

5 TANE PROTOKOLÜ DESTEKLİYORDU. BUNLARDAN BİRİ BİNAURAL VOİSE STREAM DEDİĞİMİZ PROTOKOL .BU PROTOKOL SAYESİNDE ÇİFT CİHAZ KULLANIMINDA DAHA İYİ BİR YÖNSELLİK,STEREOZOOM  AKTİVE OLUYORDU BUNA BİZ BİNAURAL VOİSESTREAM TEKNOLOJİSİ DİYORDUK.ÇİFT CİHAZ KULLANIMINDA AKTİVE OLAN BİR ÖZELLİKTİ.AYRICA PROTOKOLLERİMİZDEN ROGER PROTOKOL DEDİĞİMİZ BİR PROTOKOL VAR,BİLİYORSUNUZ MARVEL VE PARADİSE CİHAZLARDA  BİZ BU ROGER  SİSTEMLERLE DOĞRUDAN AKTARIM YAPABİLİYORUZ.BU SAYEDEDE ROGER PROTOKOLÜ SAYESİNDEDE BİZ BUNU ASLINDA GERÇEKLEŞTİREBİLİYORUZ. YİNE AİRSTREAM  DEDİĞİMİZ BİR PROTOKOLÜMÜZ VAR, BLUETOOTH CLASİC VE BLUETOOTH LO ENERJİ DEDİĞİMİZ FARKLI 2 TANEDE BLUETOOTH PROTOKOLÜ VAR .BU BLUETOOTH KLASİK VE BLUETOOTH LO ENERJİ DEDİĞİMİZ PROTOKOLLER ,ASLINDA BLUETOOTH PROTOKOLLERİ VE DİĞERLERİDE SONOVAYA AİT OLAN BVST ,ROGER AİRSTREAM DEDİKLERİMİZDE SONOVA LİSANSLI AKTARIM PROTOKOLLERİ VE BİZ BU 5 PROTOKOLÜ KULLANARAK BİR  ÇİP OLUŞTURMUŞTUK SWORD’DA VE ŞUANDADA YİNE PRİSM ÇİPİNDEDE AYNI ŞELİLDE BU 5 PROTOKOLÜ KULLANIYORUZ.

PEKİ BU PROTOKOLLER NE İŞE YARIYORDU? ÖNCELİKLE BU ROGER PROTOKOLÜNE BAKTIĞIMIZDA  BİRAZ ÖNCE BAHSETTİĞİM GİBİ ROGER PROTOKOLÜNDE BİZ ROGER SİSTEMLERLE BAĞLANTI SAĞLIYORDU.ROGER DİRECT SAYESİNDE YENİ BİR ALICI ALIYORDU AMA ALICILARI CİHAZA ENTEGRE ETMEMİZE GEREK KALMADAN  KULLANABİLİYORDUK,BUNU ROGER PROTOKOLÜ SAĞLIYORDU.

AİRSTREAM TEKNOLOJİSİ DEDİĞİMİZ TEKNOLOJİDE , PARTNER MİC VE TV CONNECTOR İÇİN KULLANILIYORDU.

BLUETOOH CLASSİC DEDİĞİMİZ ASLINDA NORMAL BLUETOOTH BAĞLANTILARI;TELEFONLA,BİLGİSAYARLA TABLETLE YAPTIĞIMIZ BLUETOOTH BAĞLANTILARINA BİZ BLUETOOTH CLASSİC BAĞLANTISI DİYORUZ.

BLUETOOTH LOW ENERGY’DE BAHSETTİĞİMİZ ŞEY İSE MYPHONAK APP’TEN YAPILAN UZAKTAN DESTEK, AYNI ZAMANDA HASTANIN ORDA YAPTIĞI KENDİ SES ARTTIRMASI, AZALTMASI, AYRICA REMOTE CONTROL DEDİĞİMİZ AKSESUARDAN SES ARTTIRMA AZALTMA VE PROGRAM DEĞİŞTİRME ŞEKLİNDE KULLANABİLDİĞİMİZ BİR AKSESUARDI BU.VE YİNE NOAHLİNKWİRELESS’A BAĞLANTIYI BİZ BLUETOOTH LOW ENERJİ SAYESİNDE GERÇEKLEŞTİRİYORDUK.

BU 4 PROTOKOLE EK OLARAKDA EXTRA BVST BİNAURAL VOİCE STREAM DEDİĞİMİZ BİR PROTOKOLÜMÜZ VARDI,O DA ÇİFT CİHAZ KULLANIMINDA ETKİNLEŞİYORDU.

PİL ÖMRÜNE BAKACAK OLURSAK DA YENİ ÖZELLİKLERİ VARDI PARADİSE’IN.TÜM BU YENİ FONKSİYONLARI PRİSM ÇİPİNDE BELLEĞİN ARTMASI, BAĞLANTI SEÇENEKLERİNİN ARTMASI GİBİ .

TÜM BU YENİ GELEN ÖZELLİKLERE RAĞMEN PİL ÖMRÜNDE MARVEL’A GÖRE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI.

YİNE ŞARJ EDİLEBİLİR CİHAZLARIN ŞARJ SÜRESİ 30 DK DA 6 SAAT GİBİ , 60 DK DA 12 SAAT, 90 DAKİKADA 19 SAAT , 3 SAAT DEDE TAM 1 GÜN 24 SAATLİK BİR KULLANIM SÜRESİ VAR.YİNE BUNU AYNI ŞEKİLDE PARADİSE’DA TÜM YENİ GELEN ÖZELLİKLERE RAĞMEN KORUYOR OLUYORUZ.

ŞİMDİ 3 SAAT DOLUM SÜRESİNDE BİZ 24 SAATLİK BİR KULLANIM VAR DİYORUZ.PEKİ BU KULLANIM NASIL BİR KULLANIM?

EĞER BİZ AKTARIM YAPMADAN CİHAZI KULLANIRSAK O ZAMAN 24 SAAT DİYEBİLİYORUZ. AMA AKTARIM YAPIYORSAK BLUETOOTH CLASSİC AKTARIMI 4 SAAT,TV CONNOECTOR AKTARIMI 4 SAAT, DİNLEME ORTAMI 8 SAAT OLACAK ŞEKİLDE AKTARIMLA BERABER TOPLAMDA 16 SAATLİK BİR ŞARJ SÜRESİ SUNMUŞ OLUYORUZ.TABİ BUNDA AYARDAN DOLAYI BİR DEĞİŞİKLİKLER OLABİLİR,İŞİTME KAYBINA GÖRE BİR DEĞİŞİKLİK OLABİLİR,AKTARIM SÜRESİNE GÖRE,HANGİ CİHAZI KULLANDIĞINA GÖRE DEĞİŞİKLİK OLABİLİR.O YÜZDENDE BUNLARA DA BAĞLI OLARAK DEĞİŞİYOR OLABİLİYOR.BİZ BURDA 24 SAAT, 16 SAAT DİYEBİLİYORUZ AMA BU DEDİĞİM GİBİDE TAMAMEN KULLANIMA BAĞLI.BAZEN 16 SAAT OLMAYABİLİR  15 OLABİLİR 14 OLABİLİR, BELKİ DAHA FAZLA AKTARIM YAPIYOR OLUR BELKİ DAHA AZ AKTARIM YAPIYOR OLUR VE DAHA FAZLA BİR SÜRE ARTAR.

PARADİSE’DA DA DAHA ÖNCE KULLANDIĞIMIZ SES İLETİM SİSTEMİNİ KULLANIYORUZ,BİLİYORSUNUZ 4.0’I KULLANIYORDUK.

YİNE AYNI ŞEKİLDE SDS 4.0 İLE PARADİSE CİHAZLARDA UYUMLU OLUYOR.YİNE RECEİVER’LARDA 3 GİRİŞİN OLMASI, M RECEİVER’IN OLMASI GİBİ SDS 4.0 İLE PARADİSE CİHAZLARDA UYUMLU.

UYGULAMA ARALIĞINA BAKACAK OLURSAK DA.

UP RECEİVER’A BAKTIĞIMIZDA MAXİMUM KAZANÇ VE MPO’NUN ARTTIĞINI GÖRÜYOR OLACAKSINIZ.

P RECEİVER’A BAKTIĞIMIZDADA DAHA DOĞRUSU DİĞER RECEİVERLARDA MPO’DA BİR DEĞİŞİKLİK OLMADIĞI AMA MAKSİMUM KAZANÇ VE DESİBEL HERBİRİNDE ARTI ŞEKLİNDE GÖRECEKSİNİZ.YİNE SDS 4.0 AYNI OLDUĞU İÇİN RECEİVER SEÇENEKLERİMİZDE AYNI.

UYGULAMA ARALIĞINDA BİZ HAFİF DERECEDEN ÇOK İLERİ DERECEDE İŞİTME KAYBINA KADAR BİR UYGULAMA ARALIĞI SAĞLAMIŞ OLUYORUZ.

 

SON OLARAK PERFORMANS ÖZELLİK VE MATRİSİNE GELECEK OLURSAK DA.

30,50,70, 90 PERFORMANS SEVİYELERİNDE YENİ ÖZELLİKLER NASIL DEĞİŞİYOR BUNLARA BAKALIM. PERFORMANS SEVİYESİNE GÖRE ADAPTİVE PHONAK DİJİTAL 2.0 ÇIKTI. BU BÜTÜN CİHAZLARDA HEM PİLLİ HEM ŞARJ EDİLEBİLİR CİHAZLARDA ,TÜM PERFORMANS SEVİYESİNDE  KULLANILABİLİYOR. ANCAK APD 2.0 ‘IN GERİYE DÖNÜK UYUMLULUĞU YOK. BU DA MARVEL’DA DAHA ESKİ CİHAZLARA BAĞLADIĞINIZDA GÖREMİYOR OLACAĞINIZ ANLAMINA GELİYOR.SADECE PARADİSE İLE KULLANABİLİYORUZ.

MAKSİMUM EK PROGRAMLARA BAKACAK OLURSAKTA TÜM CİHAZLAR İÇİN HEM ŞARJ EDİLEBİLİR HEM PİLLİ CİHAZLAR İÇİN TÜM PERFORMANS SEVİYELERİNDE EK PROGRAM OLARAK 5 TANE PROGRAM EKLEYEBİLİYORUZ.MARVEL CİHAZLARDA ASLINDA BİZ İKİ BLUETOOTH BAĞLANTISI YAPABİLİYORDUK ANCAK İKİSİNİ AKTİF OLARAK KULLANAMIYORDUK, ŞUANDA ARTIK 2 BLUETOOTH BAĞLANTISINIDA AKTİF OLARAK KULLANABİLİYORUZ.DAHA ÖNCESİNDE İKİ BAĞLANTI YAPSAK  BİLE DİĞERİNİ KULLANMAK İÇİN BLUETOOTH’U KAPATMAMIZ GEREKİYORDU VE DİĞERİNİ AKTİF KULLANMAMIZ GEREKİYORDU.CİHAZ HAFIZAYA ATSA BİLE AKTİF OLARAK KULLANILAMIYORDU.ANCAK ŞİMDİ 2 CİHAZA BİRDEN BAĞLAYIP EĞER BU CİHAZA ARAMA GELİRSE VS AKTARIM YAPARKEN YİNE O BİLDİRİMLERİ ALABİLİYOR OLACAĞIZ.TOPLAMDADA 8 TANE BLUETOOTH BAĞLANTISI;  2’Sİ AKTİF OLMAK ÜZERE YAPABİLİYORUZ.BUDA YİNE TÜM CİHAZLARDA TÜM PERFORMANS SEVİYELERİNDE MEVCUT.

BANT İÇİ ZİL SESİNE BAKACAK OLURSAKDA,TÜM CİHAZLARDA BÜTÜN PERFORMANS SEVİYELERİNDE  MEVCUT OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.BU CİHAZ TELEFONDA ARAMALARDA HANGİ ZİL SESİ ETKİNSE FREKANSINI ONA AKTARAN BİR ÖZELLİK DİYEBİLİRİZ.DAHA ÖNCESİNDE BÜTÜN ARAMALAR AYNIYDI,AMA ARTIK BANT İÇİ ZİL SESİ SAYESİNDE TELEFONDAN EĞER ÖZELLEŞTİRDİYSEN BİR ARAMAYI, CİHAZIMDANDA O ŞEKİLDE O SESLE DUYABİLİYORUM.

MYPHONAK 4.0 UYGULAMASI BİLİYORSUNUZ YENİLENDİ.O DA YİNE TÜM PERFORMANS SEVİYELERİNDE TÜM CİHAZLARDA  KULLANILABİLİR.

YİNE İŞİTME GÜNLÜĞÜ DE AYNI ŞEKİLDE.

KANAL SAYILARINA BAKACAK OLURSAKDA; 30 SEVİYESİNDE 12 KANAL, 50 DE 16, 70 VE 90 PERFORMANS SEVİYELERİNDEDE 20 KANAL VAR.BANT SAYILARINDADA HER BİRİ İÇİN +20 EKLEYEBİLİRİZ KANAL SAYILARININ ÜSTÜNE .

 

ÖZETLE PARADİSE’DA YENİ KABİN VE DONANIMI MEVCUT.PORTFÖYDEN BAHSETMİŞTİK. PİL ÖMRÜ AYNI KALIYOR MARVELLA. SDS 4.0 HALA KULLANILABİLİR. UYGULAMA ARALIĞI RECEİVER’LARDA ARTMIŞ DURUMDA .

Ana Özellikler
Marka:
Phonak
Model:
Naida
Menşei :
İsviçre
Pil Tipi:
Şarjedilebilir
Genel Özellikler
Kanal Sayısı :
12
Bant Sayısı:
22
Telecoil:
Yok
IP Derecesi :
IP 68
Donanım Özellikleri
İos ve Android Uyumluluk:
 • İos + Android
Bluetooth:
Var
İşitme Hareket Sensörü:
Yok
Dynamic Noise Cancellation:
Yok
Phonak Özellikleri
Wind Block :
Var
Sound Relax:
Var
Echoblock:
Var
Sound Recover:
Var
Noise Block :
Var
Speech Enhancer:
Var
Duo Phone:
Yok
Stereo Zoom:
Var
Benzerlerini bul

İnceleme bulunamadı

Muhtemelen ilginizi çekebilir
 • En Çok Satanlar
 • Popüler cihazlar
Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz herdaim müşteri memnuniyetidir.

Kalite güvencesi ve hizmet

Yalnızca kalitesinden emin olduğumuz ürünleri sunuyoruz.

Hızlı ve kaliteli teslimat

Firmamız Türkiye'nin her yerine teslimat yapmaktadır.