Phonak Audeo M30 312 İşitme Cihazı

[İnternet Ortamında Satışı Yasaktır]
Sipariş Edilemez
10 gün
 
RIC, Receiverli bir üründür. 312 kullan at pille çalışır.
Teslimat
Ödeme
Neden biz?
 • — %100 Güvenli Alışveriş
 • — %100 Müşteri Memnuniyeti
 • — Orijinal Ürün Garantisi
 • — Sağlıklı Bilgi Edinme
 • — Satış Sonrası Destek
 • — Farklı Ödeme Yöntemleri
 • — Uygun Fiyat Seçeneklerimiz
 • — Özel Üretim Cihazlar
 • — Alanında Uzman Deneyimli Kadro
MarkaPhonak ModelAudeo Menşeiİsviçre

Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği kapsamında, İşitme Cihazlarının, yalnızca işitme cihazı merkezlerinde satışı, uyarlaması veya uygulaması yapılabilmektedir. Tüketiciye hitaben internet ortamında satışı yasaktır. Bu nedenle Web sitemizde İşitme Cihazı Satışı yapılmamaktadır. Sitemizdeki ürün görsel ve bilgilendirmeler, kullanıcıların ürünleri daha iyi tanıması ve daha doğru tercih yapmaları açısından bilgilendirme amaçlıdır.

 

Phonak Audeo M30 312 İşitme Cihazı Phonak Audeo Marvel 312 ile, arka plan gürültüsünün işitmeyi tipik olarak zorlaştırdığı ortamlarda, bire bir sohbetlerinizi daha iyi yapabilirsiniz. Buna restoranlar, kafeler ve barlar gibi halka açık mekanlar dahildir.

Phonak Audeo Marvel yalnızca mükemmel bir işitme cihazı değil. Aynı zamanda çok işlevli bir mucizedir. Birinci sınıf bir işitme cihazından ne beklediğinize odaklanır. Net ve zengin bir ses deneyimi sunar. Çok fonksiyonlu bir işitme cihazıdır. Phonak Audeo Marvel ‘i kullanarak Gürültüde konuşmaları daha iyi anlamanın ve dinlemek için daha az çaba göstermenin keyfini çıkarın. İşitme cihazlarınızı ilk kullandığınız andan itibaren ve her kullandığınızda ne kadar iyi performans gösterdiğine şaşırın.

Phonak Audeo Marvel işitme cihazlarınızı, doğrudan iOS veya Android akıllı telefonunuza bağlayabilirsiniz. Ayrıca bluetooth özelliği etkinleştirilmiş diğer tüm cihazlara bağlayabilirsiniz. Bu cihazları eller serbest aramalar yapmak için kullanabilir, televizyon, müzik, e-kitap, podcast ve çok daha fazlasını dinlemek için de kullanabilirsiniz. Marvel’dan önceki teknolojilerde, ses aktarım cihazı olmazsa, telefon görüşmeleri, kullanıcı çift cihaz kullanmış dahi olsa monaural yani tek taraflı yapılabiliyordu. Telefon çaldığında işitme cihazı kullanan kişi normal hiçbir program olmadan telefonu kulağına götürdüğünde, o taraftan telefon görüşmelerini yapabiliyordu. Artık Marvel’de telefon görüşmeleri binaural olarak gerçekleşmekte.

Marvel işitme cihazları çift taraflı kullanıldığında ve cihazları telefona veya bir aygıta bağladığımızda, aygıttan stereo kalitesinde ses aktarımı yapılabilmekte. Çevre dengesi Bu çevre dengesi özelliği Belong’da Audeo in Direct modelinde mevcuttu. Çevre dengesi Tv Connector ile cihaza (Audeo B Direct’e) aktarım yaparken, daha fazla aktarım sinyali daha az konuşma sinyali ya da daha fazla konuşma sinyali olacak şekilde dengelenebiliyordu. Yani oradaki o Tv Connector’den gelen sinyalle, işitme cihazının mikrofonundan gelen sinyalleri dengeleyebiliyorduk. Çünkü kullanıcılar bazen aktarım seslerinin çok fazla olduğunu ama mikrofondan gelen sinyallerin az olduğundan şikâyet ediyorlardı. Marvel’de bu biraz daha geliştirildi. Buna duruma göre geliştirilmiş 2 farklı aktarım denildi.

Marvel cihazlarında Autosense OS 3.0 aktarım, yani medya aktarımı ve konuşma aktarımı programları var. Bu programlar aktarım sesini sınıflandırarak bizim daha net ve daha zengin ses duymamızı sağlıyor. Tıpkı Audeo B Direct’de olduğu gibi yine Marvel’de de hem Tv Connector’le hemde herhangi bir aygıttan ses aktarımı yaparken çevre dengesi özelliğini ayarlayabiliyoruz. Aynı zamanda mikrofon etkisini -6 dB‘e kadar azaltabiliyoruz. Bu hangi durumlarda kullanılabiliyor? Diyelim ki kullanıcı telefon araması +mikrofon programında iken konuşmacının sesi karşı tarafa çok fazla ya da çok az gidiyor olabilir. Siz bu durumda mikrofon etkisini azaltabilirsiniz veya artırabilirsiniz. Belong’la yani Audeo B Direct ile aktarım sinyallerinin sınıflandırılması mümkün değildi. Ama iyi bir ses kalitesi sunuyordu.

Biz Marvel’den bahsederken ilk kullanımda aşk, net ve zengin ses kalitesi demiştik. Aslına bakarsanız Marvel’in net ve zengin ses sunmasının ya da olağanüstü ses kalitesi sunmasının temelinde, sınıflandırılmış aktarım sinyallerinin ya da sınıflandırılmış ses sinyallerinin olması yatmaktadır. Kısacası işitme cihazları ne yapıyor? Ortam sesleri ile aktarım sinyallerini birbirinden ayırt ediyor ve sınıflandırıyor. Böylelikle işitme cihazı kullanıcıları hem aktarım sinyallerini hem de konuşma sinyallerini, daha rahat bir şekilde duyabiliyor.

Phonak Audeo M 132

• Orta dereceden çok ileri dereceye kadar tüm işitme kayıplarında kullanılır.

• Doğrudan bağlantı sağlanabilir.

• 13 numara çinko-hava pil kullanılır.

Ana Özellikler
Marka:
Phonak
Model:
Audeo
Menşei :
İsviçre
Phonak Özellikleri
Noise Block :
Yok
Duo Phone:
Yok
Benzerlerini bul

İnceleme bulunamadı

Muhtemelen ilginizi çekebilir
 • En Çok Satanlar
 • Popüler cihazlar
Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz herdaim müşteri memnuniyetidir.

Kalite güvencesi ve hizmet

Yalnızca kalitesinden emin olduğumuz ürünleri sunuyoruz.

Hızlı ve kaliteli teslimat

Firmamız Türkiye'nin her yerine teslimat yapmaktadır.