Phonak Audeo M30 13T İşitme Cihazı

Bir soru sor
SK000100
7,550.00 
Stokta
10 gün
Puan: 7550 puan
+
Teslimat
Ödeme
Neden biz?
  • — %100 Güvenli Alışveriş
  • — %100 Müşteri Memnuniyeti
  • — Orijinal Ürün Garantisi
  • — Sağlıklı Bilgi Edinme
  • — Satış Sonrası Destek
  • — Farklı Ödeme Yöntemleri
  • — Uygun Fiyat Seçeneklerimiz
  • — Özel Üretim Cihazlar
  • — Alanında Uzman Deneyimli Kadro
MarkaPhonak ModelAudeo Seri13T Pil TipiKullan At Menşeiİsviçre Kanal Sayısı8 Bant Sayısı18 Pil No13 IP DerecesiIP 68

MARVEL’DAN ÖNCEKİ TEKNOLOJİLERDE  TELEFON GÖRÜŞMELERİ,DUOPHONE ÖZELLİĞİ KULLANILMAZSA , YANİ ÇİFT TARAFLI İŞİTME CİHAZI KULLANILMAZ VE BUNUNLA BİRLİKTE DUOPHONE ÖZELLİĞİ KULLANILMAZ VE SES AKTARIM CİHAZI OLMAZSA TELEFON GÖRÜŞMELERİ MONAURAL YANİ TEK TARAFLI YAPILABİLİYOR. PEKİ NASIL OLUYORDU BU? TELEFON ÇALDIĞINDA İŞİTME CİHAZI KULLANAN KİŞİ NORMAL HİÇBİR PROGRAM OLMADAN TELEFONU KULAĞINA GÖTÜRDÜĞÜNDE, O TARAFTAN TELEFON GÖRÜŞMELERİNİ YAPABİLİYORDU.

ARTIK MARVELDA TELEFON GÖRÜŞMELERİ BİNAURAL OLARAK GERÇEKLEŞİYOR.YANİ BİZ MARVEL İŞİTME CİHAZLARINI ÇİFT TARAFLI KULLANDIĞIMIZDA VE CİHAZLARI BİR TELEFONA BİR AYGITA BAĞLADIĞIMIZDA , HERHANGİ BİR AYGITTAN STEREO KALİTESİNDE SES AKTARIMI YAPABİLİYORUZ.

ÇEVRE DENGESİ

BU ÇEVRE DENGESİ ÖZELLİĞİ BELONG’DA AUDEO İN DİRECT MODELİNDE ANLATMIŞTIK BUNU.ÇEVRE DENGESİ TV CONNECTOR İLE CİHAZA AUDEO B DİRECT’E AKTARIM YAPARKEN, DAHA FAZLA AKTARIM SİNYALİ DAHA AZ KONUŞMA SİNYALİ YADA DAHA FAZLA KONUŞMA SİNYALİ OLACAK ŞEKİLDE DENGELENEBİLİYORDU YANİ ORADAKİ O TV CONNECTOR’DEN GELEN SİNYALLE, İŞİTME CİHAZININ MİKROFONUNDAN GELEN SİNYALLERİ DENGELEYEBİLİYORDUK ÇÜNKÜ KULLANICILAR BAZEN AKTARIM SESLERİNİN ÇOK FAZLA OLDUĞUNU AMA MİKROFONDAN GELEN SİNYALLERİN AZ OLDUĞUNU  SÖYLEYEBİLİYORLARDI. AMA MARVELDA BUNU BİRAZ DAHA GELİŞTİRMİŞLER.DURUMA GÖRE GELİŞTİRİLMİŞ 2 FARKLI AKTARIM DEDİK BUNA.İLERLEYEN ZAMANLARDA BAHSEDİCEZ BUNDAN.BİLİYORSUNUZ MARVEL CİHAZLARINDA AUTOSENSE OS 3.0 AKTARIM PROGRAMLARI VAR,YANİ  MEDYA AKTARIMI VE KONUŞMA AKTARIMI PROGRAMLARI VAR.BU PROGRAMLAR BU AKTARIM SESİNİ SINIFLANDIRARAK BİZİM DAHA NET VE DAHA ZENGİN SES DUYMAMIZI SAĞLIYOR.TIPKİ AUDEO B DİRECT’DE OLDUĞU GİBİ YİNE MARVELDADA HEM TV CONNECTOR’LE HEMDE HERHANGİ BİR AYGITTAN SES AKTARIMI YAPARKEN ÇEVRE DENGESİ ÖZELLİĞİNİ AYARLAYABİLİYORUZ VE AYNI ZAMANDA  MİKROFON ETKİSİNİN YANİ MARVEL İŞİTME CİHAZLARINDA  MİKROFONUNUN ETKİSİNİ -6 Db ‘e KADAR AZALTABİLİYORUZ.BU HANGİ DURUMLARDA KULLANILABİLİYOR?DİYELİMKİ TELEFON  ARAMASI +MİKROFON PROGRAMINDA KULLANICI YANİ KONUŞMACININ SESİ KARŞI TARAFA ÇOK FAZLA YADA ÇOK AZ GİDİYOR OLABİLİR.SİZ BU MİKROFON ETKİSİNİ AZALTABİLİRSİNİZ VE ARTIRABİLİRSİNİZ. SONRA AKTARIM SİNYALLERİNİ SINIFLANDIRILMASI;BELONGLA YANİ AUDEO B DİRECT İLE KIYASLADIĞIMIZDA MARVEL’I SINIFLANDIRMA MÜMKÜN DEĞİLDİ. AMA  İYİ BİR SES KALİTESİ SUNUYORDU.ARTIK MARVELDA BİZ İLK KULLANIMDA OLAN SES KALİTESİ NET VE ZENGİN SES DEMİŞTİK ASLINDA BAKARSANIZ MARVEL’IN NET VE ZENGİN SES SUNMASINI YADA OLAĞANÜSTÜ SES KALİTESİ SUNMASININ TEMELİNDE SINIFLANDIRILMIŞ AKTARIM SİNYALLERİNİN YADA SINIFLANDIRILMIŞ SES SİNYALLERİNİN OLMASI YATIYORDU. YANİ İŞİTME CİHAZLARI NE YAPIYORDU? ORTAM SESLERİ İLE AKTARIM SİNYALLERİNİ BİRBİRİNDEN AYIRT EDİYORDU SINIFLANDIRIYORDU VE BÖYLELİKLE KULLANICILAR HEM AKTARIM SİNYALLERİNİ HEMDE KONUŞMA SİNYALLERİNİ, DAHA RAHAT BİR ŞEKİLDE DUYABİLİYORDU.YANİ ŞUNU SORABİLİRİM SİZE, MARVEL KULLANAN HİÇBİR KULLANICI SİZE BELKİDE  KONUŞMA YANİ ORTAM SESİYLE AKTARIM SESİNİN  KARIŞTIĞI ŞİKAYETİYLE MUTLAKA GELMEMİŞTİR.İŞTE BEN CİHAZI KULLANIYORUM AMA ORTAM SESİYLE AKTARIM SESİ BİRBİRİNE KARIŞIYOR GİBİSİNDEN ŞİKAYETLE GELMEMİŞTİR ASLINDA BAKARSANIZ HEM YAZILIMSAL OLARAK HEMDE DONANIMSAL OLARAK AKTARIM VE SİNYALLERİNİN SINIFLANDIRILMASIDIR.

 

 

Ana Özellikler
Marka:
Phonak
Model:
Audeo
Seri:
13T
Pil Tipi:
Kullan At
Genel Özellikler
Menşei
:
İsviçre
Kanal Sayısı :
8
Bant Sayısı:
18
Pil No:
13
IP Derecesi:
IP 68

Yorum bulunamadı

Hızlı ve kaliteli teslimat

Firmamız Türkiye'nin her yerine teslimat yapmaktadır.

Kalite güvencesi ve hizmet

Yalnızca kalitesinden emin olduğumuz ürünleri sunuyoruz.

30 gün içinde iade

Satın alma işleminizi test etmek için 30 gününüz var